خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

به دایرکتوری مدیکواَدز خوش آمدید!

اخبار سایت ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

ورود شما را به دایرکتوری مدیکواَدز خوش آمد می‌گوییم!

در ۵۶ امین کنگره سراسری اکسیدا و اولین نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندان پزشکی، در خدمت همه شما عزیزان بودیم و قول دادیم دایرکتوری آنلاین و همیشه در دسترس دندانپزشکی را برای شما ایجاد کنیم تا هم افراد ارائه دهنده مواد و تجهیزات دندان پزشکی به بهترین شکل ممکن و به راحتی خود را به پزشکان و علاقه مندان معرفی نموده و هم پزشکان و علاقه مندان به راحتی هرچه تمام به دایرکتوری هزاران تأمین کننده دسترسی داشته باشند.

این سامانه به صورت اختصاصی توسط مدیکوسافت راه اندازی شده و بدلیل سیستم قدرتمند نرم افزاری از سئوی بسیار بالایی برخوردار است که باعث بازدید روزانه بیش از ۳ هزار نفر گردیده است.

سایت مدیکواَدز به عنوان اولین وب سایت خدمات آگهی رایگان مختص پزشکی مفتخر است تا برای شما عزیزان خدمات متمایز تحت اینترنت را در بهترین بستر نرم افزاری و سخت افزاری با امنیت ۱۰۰% ارائه نماید.

شما می توانید بوسیله این سایت بهتر دیده شوید و یا به راحتی به هر شرکت یا مجموعه ای که مدنظر دارید متصل گردید همچنین شرکت مدیکوسافت با تنظیم قرارداد هایی فی ما بین تأمین کنندگان در صدد است تا تخفیفات ویژه ای را برای پزشکان اخذ نموده و در این وب سایت ارائه نماید.

با مدیکواَدز، بهترین ها برای شماست…

ارسال نظر

 • قوانین ارسال آگهی در مدیکواَدز

  با در ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - 0 نظرات

  قوانین ارسال آگهی در مدیکواَدز ارسال آگهی در مدیکواَدز رایگان است. نمامی اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی ملزم به رعایت قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین جرائم رایانه ای پلیس فتا می باشند و می بایست به قوانین ذیل توجه نمایند: در آگهی خود می بایست محصول یا خدمات خود را به طور […]

 • تجهیزات بیمارستان

  شرکت اوزان، پیشرو در هتلینگ بیمارستانی

  با در ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - 3 نظرات

  شرکت اوزان، یکی از قوی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های تجهیزات پزشکی و بیمارستان‌ها با تجربه نیم قرنهء خود در زمینه‌های تولید آمالگام و هتلینگ بیمارستان‌ها، سهم ۸۰٪ از بازار داخلی را به خود اختصاص داده است. همچینین اوزان توانسته در این زمینه به صادر کننده این محصولات با ارزش تبدیل شود. چشم اندازی که این شرکت […]

 • به دایرکتوری مدیکواَدز خوش آمدید!

  با در ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - 0 نظرات

  ورود شما را به دایرکتوری دنتال اَدز خوش آمدی می گوییم!

ارسال آگهی

به رایگان آگهی خود را ثبت کنید!


با مدیکوادز در ارتباط باشید


پارچه