خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

شرکت اوزان، پیشرو در هتلینگ بیمارستانی

دسته‌بندی نشده ۱۳۹۵/۰۸/۱۰

تجهیزات بیمارستان

شرکت اوزان، یکی از قوی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های تجهیزات پزشکی و بیمارستان‌ها با تجربه نیم قرنهء خود در زمینه‌های تولید آمالگام و هتلینگ بیمارستان‌ها، سهم ۸۰٪ از بازار داخلی را به خود اختصاص داده است.

همچینین اوزان توانسته در این زمینه به صادر کننده این محصولات با ارزش تبدیل شود. چشم اندازی که این شرکت داشته است، تکمیل سبد محصولات تجهیزات بیمارستانی و کلینیکی بوده است که با نهایت قدرت به آن نایل شده است و در برنامه‌های آتی خود چشم انداز واردات و تولید دارو و بی نیاز کردن کشور از داروهای تحریم شده می‌باشد.

همچنان که این شرکت جزو ۵ شرکت دارویی برتر کشور از لحاظ کیفیت و سطح تولید می‌باشد، این شرکت توانسته بخش اعظمی از این بخش را در بازار داخلی به خود اختصاص دهد.

ماموریت این شرکت در بازارهای داخلی و در منطقه خاورمیانه تجهیز کامل تمام بیمارستان‌ها و کلینک‌های مطرح کشور از جمله طراحی و ساخت و دکوراسیون و تامین دارو و مکمل‌های دارویی مورد نیاز مشتریان می‌باشد.

از سوی دیگر، شرکت اوزان در جهت ارتقای سطح بهداشت و درمان کشور اقدام به تولید و تامین سبد کامل مواد ترمیمی دندانپزشکی با استفاده از تکنولوژی‌های برتر و رقابتی و مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی می‌نماید.

1073 بازدید کل ، 2 امروز

قوانین ارسال آگهی در مدیکواَدز

اخبار سایت ۱۳۹۵/۰۳/۱۳

قوانین ارسال آگهی در مدیکواَدز

ارسال آگهی در مدیکواَدز رایگان است. نمامی اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی ملزم به رعایت قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین جرائم رایانه ای پلیس فتا می باشند و می بایست به قوانین ذیل توجه نمایند:

 • در آگهی خود می بایست محصول یا خدمات خود را به طور کامل مشروح فرمایید همچنین دقت نمایید این سایت مختص دندانپزشکی و امور وابسته به آن می باشد و ارسال آگهی غیرمرتبط بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد!
 • از ارسال آگهی های تکراری و پشت سر هم جداً خودداری نمایید.
 • آگهی های مدیکواَدز از سئوی بالای ۹۰% برخوردار است شما با درج اطلاعات بیشتر در بخش توضیحات آگهی (بالای ۳۰۰ کلمه) و درج برچسب (تگ) در فیلد های مشخص شده می توانید سئوی آگهی خود را به ۱۰۰% برسانید و در عرض کمتر از ۱ ساعت آگهی خود را در گوگل و یاهو مشاهده نمایید.
 • بدلیل تأیید محتوا، آگهی های ارسالی توسط شما می بایست توسط کارشناسان مدیکواَدز تأیید گردد. این امر بیش از ۸ ساعت زمان نخواهد برد.
 • درج قیمت به صورت اختیاری است و شما می توانید از عباراتی همچون تماس بگیرید یا رایگان یا تخفیف در کادر قیمت استفاده نمایید. چنانچه قیمت خود را به ریال یا تومان درج می نمایید مسئول بروزرسانی قیمت شخص شماست و عواقب ناشی از عدم بروزرسانی قیمت برعهده شخص آگهی دهنده می باشد.
 • جهت درج تخفیفات ویژه و خاص حتماً می بایست با هماهنگی مدیکواَدز (تماس با شماره ۰۹۱۰۲۰۱۶۰۷۸) این امر صورت پذیرد. این کار تنها بدلیل عدم ایجاد فضای کاذب تخفیفی صورت می گیرد.
 • فرد آگهی دهنده خود شخصاً مسئول تمامی عواقب ناشی از ارسال آگهی است و مدیکواَدز و مدیکوسافت هیچ گونه مسئولیتی نسبت به صحت و سقم اطلاعات درج شده توسط شما و عواقب ناشی از استفاده کاربران از آگهی برعهده ندارد.
 • مدیکواَدز می تواند به صلاحدید خود و بدون اطلاع قبلی آگهی را حذف یا ویرایش نماید.
 • در آگهی خود ازالفاظ عامیانه یا دارای جهت های خاص استفاده ننمایید.
 • آگهی شما می بایست دارای اطلاعات ۱۰۰% حقیقی و صحیح باشد.
 • در بارگزاری عکس‌های خود، نام انگلیسی برای عکس‌های خود انتخاب کنید.

چنانچه موارد فوق الذکر توسط شما رعایت نشود، آگهی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

1153 بازدید کل ، 4 امروز

به دایرکتوری مدیکواَدز خوش آمدید!

اخبار سایت ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

ورود شما را به دایرکتوری مدیکواَدز خوش آمد می‌گوییم!

در ۵۶ امین کنگره سراسری اکسیدا و اولین نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندان پزشکی، در خدمت همه شما عزیزان بودیم و قول دادیم دایرکتوری آنلاین و همیشه در دسترس دندانپزشکی را برای شما ایجاد کنیم تا هم افراد ارائه دهنده مواد و تجهیزات دندان پزشکی به بهترین شکل ممکن و به راحتی خود را به پزشکان و علاقه مندان معرفی نموده و هم پزشکان و علاقه مندان به راحتی هرچه تمام به دایرکتوری هزاران تأمین کننده دسترسی داشته باشند.

این سامانه به صورت اختصاصی توسط مدیکوسافت راه اندازی شده و بدلیل سیستم قدرتمند نرم افزاری از سئوی بسیار بالایی برخوردار است که باعث بازدید روزانه بیش از ۳ هزار نفر گردیده است.

سایت مدیکواَدز به عنوان اولین وب سایت خدمات آگهی رایگان مختص پزشکی مفتخر است تا برای شما عزیزان خدمات متمایز تحت اینترنت را در بهترین بستر نرم افزاری و سخت افزاری با امنیت ۱۰۰% ارائه نماید.

شما می توانید بوسیله این سایت بهتر دیده شوید و یا به راحتی به هر شرکت یا مجموعه ای که مدنظر دارید متصل گردید همچنین شرکت مدیکوسافت با تنظیم قرارداد هایی فی ما بین تأمین کنندگان در صدد است تا تخفیفات ویژه ای را برای پزشکان اخذ نموده و در این وب سایت ارائه نماید.

با مدیکواَدز، بهترین ها برای شماست…

616 بازدید کل ، 2 امروز

 • قوانین ارسال آگهی در مدیکواَدز

  با در ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - 0 نظرات

  قوانین ارسال آگهی در مدیکواَدز ارسال آگهی در مدیکواَدز رایگان است. نمامی اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی ملزم به رعایت قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین جرائم رایانه ای پلیس فتا می باشند و می بایست به قوانین ذیل توجه نمایند: در آگهی خود می بایست محصول یا خدمات خود را به طور […]

 • تجهیزات بیمارستان

  شرکت اوزان، پیشرو در هتلینگ بیمارستانی

  با در ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - 3 نظرات

  شرکت اوزان، یکی از قوی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های تجهیزات پزشکی و بیمارستان‌ها با تجربه نیم قرنهء خود در زمینه‌های تولید آمالگام و هتلینگ بیمارستان‌ها، سهم ۸۰٪ از بازار داخلی را به خود اختصاص داده است. همچینین اوزان توانسته در این زمینه به صادر کننده این محصولات با ارزش تبدیل شود. چشم اندازی که این شرکت […]

 • به دایرکتوری مدیکواَدز خوش آمدید!

  با در ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - 0 نظرات

  ورود شما را به دایرکتوری دنتال اَدز خوش آمدی می گوییم!

ارسال آگهی

به رایگان آگهی خود را ثبت کنید!


با مدیکوادز در ارتباط باشید


پارچه